Сизарін

Код товару: #1191
Фасовка: 1.0 л.
Мінімальне замовлення: 100.0 л.
від 220,0 грн./1 л.

Препарат Сізарін - це речовина з високою концентрацією біологічного походження, яке застосовується для стимулювання розвитку рослин, їх кореневої системи, для росту і якнайшвидшого пробудження різного насіння. Також препарат має супутні функції - захищає ґрунт від розвитку грибів патогенного характеру і відновлює родючість грунту.

Для створення даного продукту використовуються корисні грібиTrihoderma, різні амінокислоти, морські водорості з високим вмістом протеїнів і корисних мікроелементів, фульвокислоти і полісахариди. Сізарін є безпечною речовиною, як для людей, так і для тварин, комах і птахів.

Застосування препарату Сізарін: для обробки насіння, для обробки коренів саджанців, для обробки розсади, використовують при краплинному поливі, використовують при листовому обприскуванні.

Зберігання препарату передбачено при діапазоні температур від + 4 ° до + 20 ° С. Використовувати його необхідно, враховуючи прості і основні заходи безпеки. Після дати виготовлення придатний протягом 12 місяців.

В цілому препарат необхідний для м'якого стимулюючого ефекту, щоб зростання і розвиток різних культур відбувався швидше, інтенсивніше, а рослини були більш родючими.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сизарін ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сизарін по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Сизарін в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо