Рідке добриво для цвітіння

Код товару: #1183
Фасовка: 1.0 л.
Мінімальне замовлення: 100.0 л.
від 90,0 грн./1 л.

Склад рідкого добрива для цвітіння «Добрий Господар»: екстракт морських водоростей, полісахариди, альгіноваякіслота, органічний азот, органічні витяжки, калій (К2О), фосфор (Р2О5), мідь (Cu), цинк (Zn), марганець (Mn), залізо (Fe), бор (В), магній (Mg), сірка (S), натуральні гормони (PGR), вітаміни В1, В6, В12, гриб triсhodermalignorium.

До цвітіння важливо підвищити у рослин фунгіцидні властивості - для цих цілей краще всього підходить рідкий засіб для добрив. Як воно діє? Концентрована рідина проникає всередину листя і тим самим активує імунну систему, плавно відновлюючи рослини під час стресу (в період заморозків, посухи, пестицидних навантажень).

Самопочуття кореневої системи поліпшується на 50-100%, додатково нарощуються міцні кореневі волоски і зменшується період поновлення рослини після пересадки.

Життєво важливі функції, які відбуваються під час фотосинтезу, контролюються повністю, починаючи від синтезу білка і закінчуючи підтримкою гормонів на необхідному рівні. Нестачі в мікроелементах немає, так як він швидко відновлюється, і як результат - цвітіння активну, так само, як і формування бульб і зав'язі (їх осипання запобігає за рахунок надійно закладеної основи для врожайності).

Грибкові захворювання не поширюються на оброблені рослини - всередині їх молекули заповнені змодельованим грибом Triсhodermalignorium. Посаджені рослини стають стійкими до різних хвороб: фузаріоз, парша, фітофтороз, борошниста роса, оїдіум, біла і сіра гниль, курчавость, іржа, мілдью.

Спосіб застосування рідкого добрива для цвітіння «Добрий Господар»: Обробку краще починати на стадії при появі 3-5 листків і до початку цвітіння з відривом в днів двадцять.

Витрата: пропорційний витрата: 10 л води / 150-200 мл. За хвилин десять до обробки готується робоча суміш з біопрепаратом.

Рекомендації: добре сумісно засіб з Гуапсіном , Сезаром , трихофітії , Сізаріном і іншими . З фосфорограніческімі і лужними основами поєднувати не можна.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Рідке добриво для цвітіння ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Рідке добриво для цвітіння по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Рідке добриво для цвітіння в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо