ТОВ Хімелемент - це сучасний магазин мінеральних добрив і хімічної сировини найширшого профілю, який пропонує величезний асортимент товарів, що реалізуються за найвигіднішими, в Україні, цінами.

Якісна сировина Для Вашого бізнесу

Політика і стандарти компанії «Хімелемент»

Якість - вашій увазі пропонується тільки якісна і сертифікована сировина, від надійних виробників з перевіреною репутацією.

Високий сервіс обслуговування - персонал компанії ХімЕлемент забезпечить індивідуальний підхід, ефективне і оперативне вирішення будь-якого питання, щодо запропонованого асортименту продукції.

Доставка - прогресивний сервіс логістики нашої компанії забезпечить безкоштовне консультування, а також допомогу в пошуку та виборі оптимальних варіантів переміщення та зберігання продукції при мінімальних затратах.

Знижки - індивідуальний підхід до кожного клієнта і формування персональних дисконтних систем забезпечують максимальний рівень задоволення і виправдання очікувань будь-якого клієнта.

Зворотній звʼязок - невідʼємний і найважливіший елемент репутації будь-якої компанії. Якість нашої роботи підтверджує величезне портфоліо клієнтів з усіх галузей, задоволених нашою роботою і готових рекомендувати Вам нашу компанію.

Раді бачити Вас на нашому сайті!