Біодеструктор

Код товару: #1180
Фасовка: 5.0 л.
Мінімальне замовлення: 100.0 л.
Ціну уточнюйте у менеджера

Солома, що залишається після збиральної компанії на полях, традиційно вважалася побічним продуктом прибирання, тому від неї господарства позбавлялися всіма доступними методами. Найчастіше просто спалювали на полях. Такі дії сьогодні вже не вважаються розумними, бо будь-який біоматеріал, що знаходиться на грунті, може бути джерелом поживних речовин для майбутніх врожаїв. Потрібно тільки правильно його використовувати.

Препарат для ефективної стерньової обробки

Раціонально вносити солому у вміст гумусу, покращуючи таким шляхом структурну будову грунту і знижуючи її схильність до ерозії, виводячи процес азотфіксації на кращий рівень. Для грунтових мікроорганізмів солома виявляється необхідним елементом харчування, тому її знищення негативно позначається на життєдіяльності поверхневих шарів грунту. Простою процедурою обробки стернею поліпшується водний і повітряний режим грунту, а також підвищується його здатність вбирання вологи.

У середньому, після збирання врожаю різних зернових культур на території залишається близько п'яти тонн стерні на гектар. Сучасні комбайни обладнуються подрібнювачами для обробки соломи у період обмолоту - оброблені стерні рівномірно розкидаються по полю.

Суха солома містить у своєму складі:

- клітковину (90%);

- фосфор (0,8%);

- азот (0,5%);

- калій (0,8%);

- мікроелементи.

Приблизно з 5 т сухого матеріалу пожнивних залишків назад може бути внесено в грунти фосфору 20 кг на 1 га, калію 40 кг на 1 га, азоту 66 кг на 1 га. У масовому вмісті це еквівалентно 80 кг на 1 га калійвмісних добрив, 40 кг на 1 га фосфоровмісних, 190 кг на 1 га азотовмісних добрив.

До відома, поживні речовини, які служать для додаткового підживлення сільськогосподарських культур, при внесенні в ґрунти без попередньої переробки можуть бути доступні у повній мірі тільки тоді, коли відбудеться повна переробка соломи мікроорганізмами грунтів, а це десь приблизно близько п'яти років.

Скоротити необхідний для цього час можна шляхом внесення засобів «Добрий Господар». При внесенні яких, перші результати можуть бути помітні вже десь через місяць.

Продукти переробки залишків від післяжнивних матеріалів вагомо поліпшать хіміко-фізичні властивості ґрунтів. І пояснити це можна дуже просто: залишена на полі солома переробляється з більшою часткою інтенсивності, і наповнення грунту продуктами цієї переробки можна порівняти з впливом підстилкового шару гною.

У цих умовах 1 т соломи еквівалентна кількості гною від 3-х до 4-х тонн. Приблизно таким виглядає насичення ґрунту органікою у цьому випадку.

Грунт при цьому не просто отримує підживлення, але ще і стимуляцію інсекто-фунгіцидної функції, знижуючи кількість фітофагів до мінімально небезпечного рівня. І все це стає можливим завдяки застосуванню стерньового комплексу «Добрий Господар». Його застосування дозволяє:

- знищити в грунті патогенні гриби;

- скоротити час, необхідний для переробки рослинного біоматеріалу;

- помітно підвищити рівень родючості, збільшивши у грунті кількість макро- і мікроелементів;

- зробити більш швидким процес мінералізації і наситити гумус повним набором необхідних для живлення рослин речовин.

Склад: азотофіксуючі бактеріі; гриб Тrihodermalignorum;

Органічні витяжки; Екстракт бурих морських водоростей, Азот (N) - 20%; Калій (K2O) - 10%, Фосфор (Р2О5) - 10%, Залізо (Fe) - 30 г/л, Марганець (Mn) - 7 г/л, Мідь (Cu) - 10 г/л, Бор (В) - 5 г/л, Магній (Mg) - 10 г/л, Сірка (S) - 10 г/л, Вітаміни В, В6, В12, амінокіслоти і інші необхідні компоненти.

Як обробляти?

Необхідно в точності витримувати всі пропорції: 5 л біодеструктора розчиняються у 200 - 300 л води. Така норма для 1 га площі. Якщо в обробці будуть брати участь карбамід або селітра, то їх теж попередньо розчиняють у аналогічних пропорціях у воді (при температурі 17 градусів Цельсія) і вже після цього додають «Добрий Господар».

Важлива рекомендація: уникати впливу УФ променів на препарат! 

Зберігання

Тривале зберігання можливе тільки у герметично закритих ємностях. У темному місці. Препарат можна використовувати протягом 12 міс. від дати виробництва, при зберіганні, при температурі від 4 °С до 10 °С.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Біодеструктор ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Біодеструктор по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Біодеструктор в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо