Гуапсін

Код товару: #1181
Фасовка: 10.0 л.
Мінімальне замовлення: 100.0 л.
Ціну уточнюйте у менеджера

Серед двоштамових біологічних препаратів універсального впливу варто виділити «Гуапсін», який стане у нагоді для обробки садів, овочів, і зернових культур, для декоративних чагарників, територій з ягідниками.

Біопрепарат повністю захищає рослини, формуючи навколо них захисний бар'єр від хвороб і типових шкідників. В основі препарату покладені бактерії PSEUDOMONASAUREOFACIENS у стартових дозах.

Токсичність «Гуапсіна" не виявлена ні на відтинках, ні на смакових якостях (його складові не накопичуються у грунті або у плодах рослин).

Боротьба біопрепарату з грибковими хворобами становить 90%, а зі шкідниками 92-94%. Діє він за наступним принципом: сільськогосподарські культури обприскуються і таким шляхом знищуються патогенні гриби, спори та інші компоненти, які можуть служити сприятливим підґрунтям для бактерій і шкідників.

При контактній дії з цим препаратом, у комах та інших шкідників блокується травний тракт, внаслідок чого вони і гинуть.

Вчені виявили, що тіла бактерій, що входять до складу «Гуапсіна», переробляють важкорозчинні клаптики грунту - таким шляхом рослини, які ростуть у такому грунті, починають отримувати необхідне харчування.

Фізична активність всіх культур настає за короткий час і коренева система всмоктує поживні компоненти швидше і у повній мірі. Всі процеси прискорюються завдяки спеціальній кислоті, яка виробляється бактеріями.

В якості додаткової переваги можна виділити те, що поширення патогенних організмів пригнічується, а зростання зелених рослин збільшується. Культури отримують необхідну кількість поживних компонентів і азоту під дією «Гуапсіна», що можна порівняти з ефектом добрив.

До цієї категорії добрив входить також Тріхофіт, який виконує захисну функцію овочевих, зернових і ягідних рослин.

Внесення Гуапсіна

Застосовується у таких пропорціях: 200 грам на 10 л. води; при 20% зараженні 250-300 грам на 10л. води; при 30-40% - 400-500 грам на 10л. води (для обприскування). Для фермерів: 5-6л. на 1 га.

Робочий розчин легко приготувати за 20 хвилин і до обприскування перемішати рівномірно. Обробка проводиться у будь-який період часу проростання рослин, включаючи і фазу зі стиглими плодами. Обробку рекомендують проводити ввечері, коли активність сонця знижена.

Препарат починає діяти через 24-36 годин. Рослини захищені на строк 12-16 днів, тому обробку потрібно проводити повторно через деякий час. «Гуапсін» + «Прилипач» - це краще співвідношення для закріплення результату. Поєднується біопрепарат з усіма отрутохімікатами за винятком тих, які містять луги, ртуть, мідь.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Гуапсін ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Гуапсін по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Гуапсін в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо