Рідке добриво для обробки насіння

Код товару: #1182
Фасовка: 1.0 л.
Мінімальне замовлення: 100.0 л.
Ціну уточнюйте у менеджера

Склад рідкого добриво для обробки насіння «Добрий Господар»: екстракт морських водоростей, альгінова кислота, органічні витяжки, калій (К2О), фосфор (Р2О5), залізо (Fe), мідь (Cu), цинк (Zn), марганець (Mn), натуральні гормони, вітаміни, амінокислоти, бетаїн, манітол, бактерії Pseudomonas.

Ефект від дії - насіння пробуджуються у максимальній кількості, так як їх виростання прискорюється. У кореневищах рослин не відбувається пліснявіння, аскохітоз і зникають інші подібні проблеми. Рівень схожості і проростання збільшується завдяки збалансованому складу біопрепарату. 

Обприскувати насіння краще з пульверизатора, а висаджувати протягом 5-48 годин після обробки.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Рідке добриво для обробки насіння ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Рідке добриво для обробки насіння по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Рідке добриво для обробки насіння в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо