Трихофіт

Код товару: #1187
Фасовка: 10.0 л.
Мінімальне замовлення: 100.0 л.
від 30,0 грн./1 л.

На біологічні компоненти створюються різні препарати, в тому числі і ті, які захищають рослини. За допомогою гриба під назвою trichodermalignorum змоделювали екологічно нешкідливий мікофунгіцід - «Тріхофіт» або «Тріходермін». Його основна функція - захисна, для таких рослин, як овочеві, зернові, ягідні та інші. Від чого їх варто захищати? Є ряд негативно впливають чинників, які не заплановано вриваються в життя рослин, руйнуючи їх цикл то на одній, то на іншій фазі.

Щоб старання фермерів і дачників були марні, про захист рослин варто задуматися заздалегідь, вибравши весь спектр захисних препаратів. Деякі мікроскопічні гриби і шкідники погано контролюються відомими хімічними препаратами і мало того, ще й псують плоди. Властивості гриба Триходерма можуть проявлятися по-різному, впливаючи як на шлях прямого паразитизму, так і на сусідів-патогенів. У підсумку, препарат «Тріхофіт» дозволяє контролювати велику ділянку, який був насаджений людською працею.

Гриб trichodermalignorum відноситься до такої категорії мікроорганізмів, які діють різнобічно: пригнічують патогенів, швидко з'єднуються з субстратом і конкурують, виділяючи пробіотики і ферменти. Оргсоедіненія в результаті можуть активно розкладатися, беручи участь в нітрифікації і в аммонификации - це дозволяє наситити грунт фосфором і калієм, живлячи кожен шар. За допомогою нового препарату можна придушити кореневу гниль, склеротинії. Успішно його впроваджують в боротьбу з грибними похідними Cytospora, що викликають всихання і рак пагонів.

Після обробки «трихофитией» багато хвороб рослин (плямистість, курчавость, Моніліоз, парша, чорна цвіль) проявлять свого впливу на вашому полі. Результати зберігаються як під час обробки закритого грунту, так і на відкритому ґрунті, знезаражуючи її і живлячи кожен шар. Розвиток грибів із серії Trichoderma в грунті відбувається за рахунок залишків, на плодових тілах патогенів, на міцелії. Він здатний боротися з Phitophtora, RhizoctoniasolaniAlternaria, Ascohita, Botritis, Fusarium, Phitium, Helminhosporium - всі вони викликають загибель зернових культур.

Застосування Тріхофіт. Грунт обробляють при температурі не менше +8, вносячи препарат з розрахунку 40 мл / кв.м. Своєчасне застосування біопрепарату кореневу ураженість знижує в три рази - це допомагає збільшити схожість + врожайність на кілька рівнів (20-30%). Ефективність перевірена на баштанних культурах, на врожайності соняшнику, овочевих і зернових.

Обприскування допускається проводити в будь-який період розвитку рослин, в тому числі і по стиглим плодам. Розраховувати варто на 10 л води 200 грам, але якщо відмічено сильне ураження, то норма збільшується в два рази. На гектар фермеру краще використовувати 5-6 л. Після з'єднання препарату з водою, його потрібно вистояти до 20 хвилин, і тільки після цього перемішати. Обробка повторюється за потребою. Посилити результат допоможе «Тріхофіт» з'єднаний з « Гуапсіном ».

Обробляти препаратом можна і розсаду - засіб розводять в 3-4 літрах води на 100-150 грам. Сумішшю поливають розсаду за день-два до висадки.

Раціонально і обробляти саджанці перед посадкою: «Тріхофіт» розводять в теплій воді на десятилітрове відро з розрахунку 200 грам. Коріння опускаються в розчин і вони повинні постояти 6 годин, а то що залишилося використовувати для поливу місця майбутньої висадки.

Безпечний біопрепарат для чотириногих, для людей, бджіл і риб. Поєднується з отрутохімікатами, але виняток становить ртуть, мідь, лужні похідні. У правильному співвідношенні з «Добрим Господарем» і « Гуапсіном » продукт проявляє себе досить ефективно, розширюючи ряд своїх переваг - всі ці засоби нового покоління дозволять виростити здорову розсаду і бюджетно підготувати грунт для висадки. Не забувайте правильно зберігати кожен препарат і пам'ятайте, що головне - не заморожувати.

Біопрепарати з цієї серії переслідують декілька цілей: збільшують схожість і врожайність; подовжують термін зберігання плодів або зерна; борються з хворобами і шкідників; збільшують стійкість до посушливого літа і до заморозків.

«Трихофитией» обробляється і солома, так само, як і «Добрим господарем» для забезпечення природного процесу біодеструкції. Структурний стан грунту та його хімічні властивості таким шляхом підвищуються, а заселені рослини автоматично мають міцну імунну систему. Відмінні результати помічені на різних культурах (озимі та ярі культури, соняшник, кукурудза, сади, виноград) при правильному догляді і обробці за інструкцією.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Трихофіт ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Трихофіт по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Трихофіт в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо