Трихофіт

Код товару: #1187
Фасовка: 10.0 л.
Мінімальне замовлення: 100.0 л.
Ціну уточнюйте у менеджера

На основі біологічних компонентів створюються різні препарати, у тому числі і ті, які захищають рослини. За допомогою гриба під назвою trichodermalignorum змоделювали екологічно нешкідливий мікрофунгіцід - «Тріхофіт» або «Тріходермін». Його основна функція - захисна, для таких рослин, як овочеві, зернові, ягідні та інші. 

Після обробки «трихофітом» багато хвороб рослин (плямистість, курчавость, моніліоз, парша, чорна цвіль) проявлять свого впливу на оброблювальних територіях. Результати зберігаються як під час обробки закритого грунту, так і на відкритому ґрунті, знезаражуючи його і живлячи кожен шар. 

Застосування Тріхофіт. Грунт обробляють при температурі не менше +8, вносячи препарат з розрахунку 40 мл/кв.м. Своєчасне застосування біопрепарату знижує кореневу ураженість у три рази - це допомагає збільшити схожість + врожайність на кілька рівнів (20-30%). Ефективність перевірена на баштанних культурах, на врожайності соняшнику, овочевих і зернових.

Обприскування допускається проводити ву будь-який період розвитку рослин, у тому числі і по стиглим плодам. Розраховувати варто на 10 л води 200 грам, але якщо відмічено сильне ураження, то норма збільшується у два рази. На гектар краще використовувати 5-6 л. Після з'єднання препарату з водою, його потрібно вистояти до 20 хвилин, і тільки після цього перемішати. Обробка повторюється за потребою. Посилити результат допоможе «Тріхофіт» з'єднаний з «Гуапсіном».

Обробляти препаратом можна і розсаду - засіб розводять у 3-4 літрах води на 100-150 грам. Сумішшю поливають розсаду за день-два до висадки.

Раціонально обробляти і саджанці перед посадкою: «Тріхофіт» розводять у теплій воді на десяти літрове відро з розрахунку 200 грам. Коріння опускаються у розчин і вони повинні постояти 6 годин, а то що залишилося використовувати для поливу місця майбутньої висадки.

Безпечний біопрепарат для чотириногих, для людей, бджіл і риб. Поєднується з отрутохімікатами, але виняток становить ртуть, мідь, лужні похідні. 

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Трихофіт ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Трихофіт по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Трихофіт в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо