Сезар

Код товару: #1186
Фасовка: 1.0 л.
Мінімальне замовлення: 100.0 л.
Ціну уточнюйте у менеджера

Сезар «Добрий Господар» рекомендують для захисту рослин від таких шкідників: капустяна совка, колорадський жук, гусениці, кліщ, капустянка біла і репна, клопа-черепашки, листовійки, трипси.

Блокує біопрепарат проникнення у структуру рослин патогенів та хвороботворних бактерій. Його наносять шляхом обприскування. У стиглих або незрілих плодах не накопичується. Обприскувати Сезаром можна навіть і у період дозрівання плодів. (Термін очікування ефекту - 24 години).

Особливості та застосування

«Сезар» - проникає у кишковий тракт шкідників і порушує передачу нервових імпульсів, приводячи їх організм до паралічу і загибелі. Повністю всі шкідники знищуються на полі або на ділянці через три доби, але максимальний ефект помічений через сім діб.

Склад «Сезар»: похідні гриба Stereptomyces avermitilis (0,5%) і живі бактерії Pseudomonas B-306.

Біопрепаратом обприскують на фазі вегетації як тільки шкідники з'явилися на полі. Обробку виконувати бажано у вечірню пору, щоб погода була безвітряна - це дозволить досягти рівномірного зрошення листової пластини. Під час обробки температура навколишнього середовища не повинна бути нижче 18 градусів. Результат спостерігається через кілька діб - якщо незадовільний, то повторити через 12-15 діб. Розводять препарат безпосередньо перед початком робіт, так як його зберігання у розведеному вигляді неприпустиме.

Внесення «Сезар»

Норма на 10-літрове відро - 10-15 мл (проти жука);

- 15-20 мл для обприскування саду і територій з висадкою ягідних дерев. Для корисних комах біопрепарат не шкідливий, але має небезпеку для бджіл (на момент цвітіння краще не обприскувати для їх безпеки). 

Ефективність може знижуватися під час опадів і при росі, тому у суміш, в якості додаткового компонента рекомендується додавати «Прилипач»

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сезар ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сезар по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Сезар в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо