Сезар

Код товару: #1186
Фасовка: 1.0 л.
Мінімальне замовлення: 100.0 л.
від 480,0 грн./1 л.

Сезар «Добрий Господар» рекомендують для захисту рослин від таких шкідників: капустяна совка; колорадський жук; гусениці; кліщ; капустянка біла і репная; клопа-черепашки; листовійки; трипси.

Блокує біопрепарат проникнення в структуру рослин патогенів та хвороботворних бактерій. Його наносять шляхом обприскування. У стиглих або НЕ доспевшіх плодах не накопичується, не впливає негативно на живий навколишній світ. Обприскувати Сезаром можна навіть і в період дозрівання плодів. (Термін очікування ефекту - 24 години).

Особливості та застосування

«Сезар» - проникає в кишковий тракт шкідників і порушує передачу нервових імпульсів, приводячи їх організм до паралічу і загибелі. Гризучі шкідники зникають вже після 6-8 годин, а смокчуть знищуються через 12-16 годин. Повністю всі шкідники знищуються на поле або на ділянці через три доби, але максимальний ефект помічений доби через сім.

Склад «Сезар»: похідні гриба Stereptomyces avermitilis (0,5%) і живі бактерії Pseudomonas B-306.

Біопрепарат обприскують на фазі вегетації як тільки шкідники з'явилися на полі. Підібрати слід вечірньої пори і бажано, щоб погода була безвітряна - це дозволить досягти рівномірного зрошення листової пластини. Під час обробки температура навколишнього середовища не повинна бути нижче 18 градусів. Результат спостерігати через кілька діб - якщо незадовільний, то повторити через 12-15 діб. Розводять препарат безпосередньо перед початком робіт, так як його зберігання в розведеному вигляді неприпустимо.

Внесення «Сезар»

Норма на 10-літрове відро - 10-15 мл (проти жука); 15-20 мл для обприскування саду і територій з висадкою ягідних дерев. Для корисних комах біопрепарат не шкідливий, але має небезпеку для бджіл (на момент цвітіння краще не обприскувати для їх безпеки). Термін збереження: 24 місяця.

Ефективність може знижуватися під час опадів і при росі, тому в суміш, в якості додаткового компонента рекомендується додавати « Прилипач »

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сезар ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сезар по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Сезар в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо