Прилипач

Код товару: #1185
Фасовка: 1.0 л.
Мінімальне замовлення: 100.0 л.
від 90,0 грн./1 л.

До універсальних препаратів біологічного походження відносять Прилипач «Добрий Господар» - він представляє собою плівкоутворювальний складу в основі з мікробними сахаридами. Володіє пролонгує дію на грунт.

Застосування «Прилипач» сприяє утворенню мелкопористой захисної плівки, що створює мікроклімат в порівнянні з ефектом термоса, оберігаючи листи і плід від сонячного випалювання, від висихання (проникнення газів під час фотосинтезу не вповільнюється); висока здатність клейкою поверхні дозволяє зберегти тривалу дію; підвищення рівня цукрів у соку і в плодах відбувається природним шляхом за рахунок того, що в основі лежить співвідношення з полісахаридів мікробного походження; підходить для роботи в теплицях, на присадибних територіях, на полях, так як не пригнічує дію інших сільських помічників: БЕЗАР, Гуапсін , Сезар , Сізарін , Тріхофіт та інших;

посухостійкість рослин зростає, так само, як і стресостійкість до заморозків; утримується не один цикл дощу (до восьми змивань); біопродукт одночасно живить бактерії і є їх джерелом підтримки; у водному середовищі розчиняється повністю незалежно від її жорсткості і температурних стрибків; обробку культурних рослин можна проводити в діапазоні від 5 до 40 градусів; дію хімічних препаратів разом з прилипачем збільшується, то ж стосується і біопрепаратів, які стимулюють і захищають зростаючу зелень.

На поверхні підтримує необхідну вологість, діючи як пролонгатор. Оптимальна в'язкість препарату дозволяє блокувати пересування на поверхні листя, таких шкідників, як яблунева плодожерка, цветоедка, тля і її потомство, кліщ, гусениця і інших. Личинки і лялечки склеюються, якщо вчасно обробити важливу ділянку. Не дозволяє поширюватися грибкових порам, тим самим знижуючи розвитку типових хвороб.

«Прилипач» надійно захистити різноманітні плодовиті рослини, збільшуючи їх урожай. При цьому він не токсичний ні для людей, ні для тварин, так як має біологічне походження. Обробка не впливає ні на смакові сойства, ні на колір будь-якого плідного рослини.

При використанні варто дотримуватися норм витрати:

  • на 1 гектар: 200-300 л води в співвідношенні з 300-500 мл препарату;
  • на 10 л / 10 мл;
  • для профілактичної боротьби з відомими шкідниками: 10 л води / 20 мл.

Додавати «Прилипач» коштує в готову суміш за кілька хвилин до фактичної обробки, не забувши ретельно перемішати.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Прилипач ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Прилипач по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Прилипач в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо