Рідке добриво після цвітіння

Код товару: #1184
Фасовка: 1.0 л.
Мінімальне замовлення: 100.0 л.
Ціну уточнюйте у менеджера

Після цвітіння рослини також потребують підтримки і захисту, тому і на цій стадії слід використовувати рідке концентроване добриво, яке підвищує вміст калію і фосфору. Основний вплив - противірусний, бактерицидний, інсектофунгіцідний.

Склад рідкого добрива після цвітіння «Добрий Господар»: екстракт морських водоростей, альгінова кислота, органічні витяжки, калій (К2О), фосфор (Р2О5), мідь (Cu), цинк (Zn), залізо (Fe), бор (В), марганець (Mn), кальцій (Ca), гумінові кислоти, натуральні гормони, вітаміни, амінокислоти, бетаїн, манітол, олігосахарид хітозан, бактерії Pseudomonasaureofaciens.

Діє препарат на рослини безпосередньо, так як проникає в їх листвену пластину, заповнюючи в ній весь дефіцит мікроелементів і поживних речовин. Після обробки спостерігається збалансований ріст кореневої системи і квіткових бруньок, але це не єдиний ефект після обробки препаратом: зав'язування плодів прискорюється (на 7-12 днів); підвищується врожайність; покривні тканини ущільнюються; осипання зав'язей і квіток зводиться до мінімуму; зменшується розтріскування ягід і появ гнилі; підвищується період зберігання плодів.

З ракоподібних виділяють хітин, який оптимально поєднується з бактеріями роду Pseudomonas, забезпечуючи стійкість до проникнення патогенів, пригнічуючи навіть хвороботворні організми. Поширення будь-яких відомих захворювань в області рослин істотно зменшується за рахунок використання олігосахаридів і похідних. Усередині рослин стимулюється вироблення важливих речовин, які відповідають за імунітет (деякі ферменти, лігніни, фітоалексини) і прискорюється загоєння пошкоджень.

Бактерії Pseudomonas використовуються у препараті у двох цілях:

1. Для знищення патогенних мікроорганізмів і поширених шкідників;

  • 2. Для захисту тканин рослин зсередини з блокуванням проникнення різних захворювань.

Застосування добрива після цвітіння «Добрий Господар». Обробку починають проводити безпосередньо після цвітіння і до моменту збору врожаю, роблячи перерву на 15-20 днів. Витрата у загальному випадку на 10 л води 200 мл. Готувати суміш потрібно відразу ж перед проведенням робіт (за хвилин п'ятнадцять). Рекомендації: добре поєднується з біологічними і хімічними препаратами за винятком фосфороорганічних і лужних.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Рідке добриво після цвітіння ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Рідке добриво після цвітіння по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Рідке добриво після цвітіння в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо