Рідке добриво після цвітіння

Код товару: #1184
Фасовка: 1.0 л.
Мінімальне замовлення: 100.0 л.
від 90,0 грн./1 л.

Після цвітіння рослини також потребують підтримки і захисту, тому і на цій стадії слід використовувати рідко концентроване добриво, яке підвищує вміст калію і фосфору. Основний вплив - противірусний, бактерицидну, інсектофунгіцідное.

Склад рідкого добрива після цвітіння «Добрий Господар»: екстракт морських водоростей, альгінова кислота, органічні витяжки, калій (К 2 О), фосфор (Р 2 О 5), мідь (Cu), цинк (Zn), залізо (Fe), б ор (У), марганець (Mn), кальцій (Ca), гумінові кислоти, натуральні гормони, вітаміни, амінокислоти, бетаїн, манітол, олігосахарид хітозан, бактерії Pseudomonasaureofaciens.

Діє препарат на рослини безпосередньо, так як проникає в їх лиственную пластину, заповнюючи в ній весь дефіцит мікроелементів і поживних речовин. Після обробки спостерігається збалансований ріст кореневої системи і квіткових бруньок, але це не єдиний ефект після обробки препаратом: зав'язування плодів прискорюється (на 7-12 днів); підвищується врожайність; покривні тканини ущільнюються; осипання зав'язей і квіток зводиться до мінімуму; зменшується розтріскування ягід і поява гнилі; підвищується період зберігання плодів.

З ракоподібних виділяють хітин, який оптимально поєднується з бактеріями роду Pseudomonas, забезпечуючи стійкість до проникнення патогенів, пригнічуючи навіть з'явилися хвороботворні організми. Поширення будь-яких відомих захворювань в області рослин істотно зменшується за рахунок використання олігосахаридів і похідних. Усередині рослин стимулюється вироблення важливих речовин, які відповідають за імунітет (деякі ферменти, лігніни, фітоалексини) і прискорюється загоєння ран.

Бактерії Pseudomonas використовуються в препараті в двох цілях:

1. для знищення патогенних мікроорганізмів і поширених шкідників;

  • 2. для захисту тканин рослин зсередини з блокуванням проникнення різних захворювань.

Застосування добрива після цвітіння «Добрий Господар». Обробку починають проводити безпосередньо після цвітіння і до моменту збору врожаю, роблячи перерву на 15-20 днів. Витрата в загальному випадку на 10 л води 200 мл. Готувати суміш потрібно відразу ж перед проведенням робіт (за хвилин п'ятнадцять). Рекомендації: добре поєднується з біологічними і хімічними препаратами за винятком фосфор органічних і лужних.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Рідке добриво після цвітіння ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Рідке добриво після цвітіння по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Рідке добриво після цвітіння в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо