Амофос 10 46

Код товару: #827
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера


Амофос 10 46 - є складним комплексним концентрованим добривом. Основними поживними компонентами є азот і фосфор з відсотковим вмістом 10:46. Виробляється у вигляді сірих гранул. Хімічна формула: NH4H2PO4.

Застосовується в регіонах з різними кліматичними умовами. Може вноситися в ґрунт як основне добриво або як підгодівля.

Основне застосування амофосу - внесення в грунт перед посівом озимих сільськогосподарських культур. Але дане добриво також ефективно використовується і для інших рослинних культур.

Ефективна підгодівля позитивним чином впливає на кореневу систему рослин, за рахунок чого вони швидше проростають, набирають силу і раніше дають врожай.

Амофос 10 46 практично не вимивається з грунту грунтовими водами, тим самим надає тривалий ефект для рослини, що вже гарантує значну економію коштів. Так як амофос є не розчинним у воді, тому його рекомендовано вносити якомога глибше в грунт, ближче до кореневої системи.

Як правило, дане добриво використовується в тих регіонах, де внесення азоту не настільки важливо, але є велика необхідність у фосфорі. В інших кліматичних умовах амофос можна використовувати спільно з азотовмісними добривами .

В наявності також Амофос 12 52 і Амофос 11 52 (моноамонійфосфат)

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Казахстан
Масова частка азоту N,% 10 ± 1
Масова частка загальних фосфатів Р2О5,% 46 ± 1
Масова частка води,% 1,0
- менше 1 мм,% 5
- від 1 до 4 мм,% 90
- менше 6 мм,% 100
Статична міцність гранул, МПа (кгс/см2) 3,0 (30)
Сипучість,% 100
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Амофос 10 46 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Амофос 10 46 по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Амофос 10 46 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо