Суперфосфат Luvena 19 20 30

Код товару: #223
Фасовка: 500.0 кг.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Суперфосфат Luvena 19 20 30 - це комплексне універсальне азотно-фосфатне добриво. Зовні виглядає, як сипуча маса, утворена сіро-землистими округлими гранулами невеликого діаметру.

У складі даного добрива міститься близько 19% фосфату, основної поживної речовини. Крім цього у структурі даного добрива представлено близько 20% кальцієвмісних компонентів, а також близько 30% сірковмісних речовин.

Крім цього в певній кількості представлені також калій і магній. Використовується в якості основного засобу для обробки орних земель, однаково ефективно застосовується на відкритих і на закритих грунтах.

Благотворно впливає на розвиток кореневої системи у рослин, на формування репродуктивних функцій, а також допомагає сільськогосподарським культурам долати негативні кліматичні впливи, засолення грунтів та інші несприятливі фактори.

Суперфосфат Luvena 19 20 30 застосовують за такою схемою:

- У передпосівний (весняний) або в післязбиральний (осінній) період при обробці земель вносити по 4,5 - 6 кг речовини на 1 сотку для доглянутих (окультурених) земель, і 7 - 8,5 кг речовини на 1 сотку недоглянутих (неокультурених) земель;

- При посадці картоплі або розсади овочів по 3 - 5 грам речовини на кожну лунку при ретельному розпушуванні землі;

- Для плодових дерев при посадці саджанців 450 - 700 грам на одне дерево. Для додаткової підгодівлі в весняний період або після цвітіння вносити речовини по 45 - 70 грам на 1 м² площі пристовбурного кола;

- На закритих грунтах вносять по 90 - 120 грам речовини на 1 м² оброблюваної площі.

Перейти в рубрику фосфатні добрива

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Польща
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Суперфосфат Luvena 19 20 30 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Суперфосфат Luvena 19 20 30 по всій Україні.

Також пропонуємо