Фосфоритне борошно 23%

Код товару: #224
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Фосфоритне борошно 23% - популярне фосфатне добриво сприяє гарному росту сільськогосподарських рослин, захищає культуру від різних захворювань і шкідників, значно підвищує відсоток врожайності. Фосфоритне борошно 23% є мінеральним добривом природного походження. Хімічна формула: CaF (PO4) 3

Випускається у вигляді порошку сірого або бурого кольору. Містить в собі 23% оксиду фосфору. Виготовляється помелом осадових гірських порід. Як правило, це мінеральні породи, які належать до групи апатитів. Головним діючим компонентом є фосфат кальцію. Тому дане добриво застосовується на кислих, підзолистих і торф'яних ґрунтах, так як на інших грунтах погано розчиняється.

Здебільшого застосування фосфоритного борошна 23% здійснюється як добавка до гнойового і торф'яного компосту. Головна перевага даного добрива - невимиваність з грунту. Таким чином, фосфоритне борошно тривалий час знаходиться в грунті.

Вносити її можна досить у великій кількості, так як дане добриво природного походження і жодним чином не зашкодить різним сільськогосподарським культурам.

Невелика вартість, відмінні характеристики і нешкідливість робить фосфоритне борошно 23% дуже затребуваним добривом серед агрономів, фермерів, садівників і простих городників.


Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Мінеральний склад,%:
Фосфат 21-24
Глауконіт і гідрослюд 22
Кварц 7
Кальцит 0,7
Сидерит 2
Пірит і гідроокисли Fe 3,5
Гіпс та інші сульфати 0,7
Інші 0,1
Хімічний склад, %:
Р2О5, не менше 20 +/- 0,5
СаО 34,8
MgO 1,4
Fe2O3 до 5
Al2O3 2,4
F 2,3
СО2 4
K2O + Na2O 2
SiO2 16
SO2 3,8
Фізичні властивості:
Крупність (залишок на сітці 0, 18 мм),%, не більше 10
Вологість,%, не більше 1,5
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Фосфоритне борошно 23% ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Фосфоритне борошно 23% по всій Україні.

Також пропонуємо