Рідке комплексне добриво (РКД 10 24)

Код товару: #205
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 20.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Рідке комплексне добриво (РКД 10 24) - це високоефективне добриво, головними компонентами якого є азот і фосфор. Ці елементи життєво необхідні сільськогосподарським культурам для нормального росту і врожайності.

Дане добриво виступає не тільки в якості підгодівлі, а й в якості захисного бар'єру від безлічі захворювань і шкідників. Завдяки своїй рідкій формі, добриво можна рівномірно розподілити по всій території, яка обробляється.

Основні споживачі рідкого комплексного добрива - це аграрні підприємства і фермери, так як це економічне і ефективне добриво за прийнятною ціною.

Застосування рідкого комплексного добрива: у весняний період часу, перед посівом або висадкою рослинних культур. РКД 10 24 рекомендується використовувати під час вегетаційного періоду, особливо коли вирощувані культури не змогли своєчасно отримати всі необхідні речовини для повноцінного і швидкого зростання.

Перед використанням необхідно уважно ознайомитися з інструкціями по застосуванню.


В наявності також інші РКД

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Масова частка азоту (N),%, не менше 10
Масова частка загальних фосфатів (Р2О5),%, не менше 34
Ступінь конверсії - не менше 57%
Масова частка нерозчинного у воді залишку - не більше 0,4%
Показник активності водневих іонів, одиниць рН - 6-7
Щільність при температурі 200 °С, г/см3 1,44 + 0,03
В'язкість при температурі 200 °С, сПз, не більше 80
Температура кристалізації нижче мінус 20 °С. - више плюс 40 °С
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Рідке комплексне добриво (РКД 10 24) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Рідке комплексне добриво (РКД 10 24) по всій Україні.

Також пропонуємо