Діамонійфосфат (ДАФ)

Код товару: #226
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Діамонійфосфат (ДАФ) - високоефективне комплексне добриво, яке використовується для будь-яких типів грунтів. Може використовуватися як основне добриво або як підгодівля в момент цвітіння або плодоношення рослини.

Зміцнює імунітет і покращує ріст, а також підвищує опірність сільськогосподарських культур до негативних погодних умов.

Діамонійфосфат (ДАФ) добре розчиняється у воді. Випускається у вигляді жовтуватих гранул. До складу добрива входить: азот, фосфор, сірка і вода. Хімічна формула: (NH4) 2HPO4.

Застосування діамонійфосфат (ДАФ) важливе для агрономів, фермерів, садівників і городників. Так як при використанні даного універсального добрива підвищується якість врожаю.

Плоди швидко накопичують в собі велику кількість цукру, за рахунок чого поліпшуються їх смакові якості.

При внесенні діамонійфосфату зміцнюється коренева система рослини. Завдяки цьому культура в легкодоступній формі отримує всі необхідні поживні речовини та мінерали.

Також дане добриво захищає рослини від більшості вірусних захворювань і шкідливих комах. До складу не входить натрій, хлор та інші шкідливі речовини, які могли б зашкодити рослинам.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Китай
Амонійний азот 21%
Фосфор 53%
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Діамонійфосфат (ДАФ) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Діамонійфосфат (ДАФ) по всій Україні.

Також пропонуємо