Рідке комплексне добриво (РКД 11 37)

Код товару: #227
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 20.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Рідке комплексне добриво (РКД 11 37) - являє собою рідкий розчин фосфату амонію. Це добриво має рідку форму і відрізняється системним впливом на рослинні культури. До складу входять основні поживні елементи: азот і фосфор із співвідношенням 11:37. Випускається у вигляді прозорої рідини із зеленуватим або блакитним відтінком.

РКД є високоефективним, швидкодіючим добривом, яке може використовуватися як основне або як підгодівля. Містить в собі велику кількість поживних речовин, питома вага, яких становить не менше 48%.

Можна використовувати одночасно з іншими твердими добривами або змішувати з рідкими підгодівлями, які не містять в собі аміак.

В основному застосування рідкого комплексного добрива (РКД 11 37) здійснюється для позакореневої обробки рослини. Завдяки цьому сільськогосподарські культури в легкодоступній формі отримують всі необхідні поживні речовини та мінерали. За рахунок цього у рослини значно підвищується імунітет і стійкість до великих температурних перепадів.

Рекомендується проводити процес обробки ву пізній або холодний весняний період, так як при недостатньому температурному діапазоні коренева система набагато гірше засвоює фосфор і азот.


В наявності також інші РКД

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Масова частка азоту (N),%, не менше 11
Масова частка загальних фосфатів (Р2О5),%, не менше 37
Ступінь конверсії - не менше 57%
Масова частка нерозчинного у воді залишку - не більше 0,4%
Показник активності водневих іонів, одиниць рН - 6-7
Щільність при температурі 20 °С, г/см3 1,44 + 0,03
В'язкість при температурі 20 °С, сПз, не більше 80
Температура кристалізації нижче мінус 20 °С. - више плюс 40 °С
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Рідке комплексне добриво (РКД 11 37) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Рідке комплексне добриво (РКД 11 37) по всій Україні.

Також пропонуємо