Суперфосфат потрійний 46%

Код товару: #1251
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Суперфосфат потрійний 46% – це високоефективний засіб підвищення врожайності орних земель. Належить до фосфатних добрив з підвищеним вмістом фосфору (близько 46%). Даний хімічний елемент представлений у вигляді солей ортофосфорної кислоти, крім нього у структурі хімікату міститься деяка кількість кальцію та сірки.

Хороші показники розчинності у воді дозволяють рівномірно вносити речовину в оброблювані землі та легко засвоювати поживні речовини рослинами.

Також важливою характеристикою даного хімікату є низький рівень концентрації баластних сполук у його структурі, завдяки чому суттєво підвищується економічний ефект від його використання у господарствах.

Суперфосфат потрійний 46% застосовується як основне джерело фосфору для більшості відомих аграрних культур. Може ефективно застосовуватися для підвищення врожайності всіх типів ґрунтів сільськогосподарського призначення (найвищі показники ефективності на нейтральних та лужних землях).

При внесенні даного хімікату в оброблювані землі спостерігається: загальне зміцнення сільськогосподарських культур, що супроводжується збільшенням зеленої маси, зростанням кореневої системи (зокрема і бульбових рослин). Також відбувається уповільнення природного процесу старіння у рослин та поліпшення якісних показників плодів, що знімаються.

Поставляється у вигляді сипкого продукту, що складається з округлих гранульованих частинок темно-сірого кольору з чудовими фізико-механічними показниками. Не належить до небезпечних хімікатів, стабільний при тривалому зберіганні.

В наявності також Суперфосфат Luvena 19 20 30

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Зовнішній вигляд Сіра гранульована речовина
P2O5 46% min
Эфективний P2O5 42% min
Розчинний P2O5 37% min
Волога 4% max
Вільної кислоти 5% max
Розмір зерна (1-4 мм) 90% min
Гранули твердість 10N/зерна
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Суперфосфат потрійний 46% ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Суперфосфат потрійний 46% по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Суперфосфат потрійний 46% в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо