Сульфоамофос 20 20 + 13S

Код товару: #1240
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Сульфоамофос 20 20 +13S - це комплексне високоефективне добриво. Поставляється у вигляді сипучої гранульованої маси, утвореної округлими частками світло-сірого кольору без запаху.

У складі даного хімікату представлені азотовмісні речовини (близько 20%) і з'єднання-джерела фосфору (також 20%).

Крім того, структура добрива містить близько 13% сполук сірки (у вигляді водорозчинних сульфатів).

Отримують сульфоамофос в результаті хімічної взаємодії сірчаної і ортофосфорної кислот з аміаком. Отриманий в результаті реакції проміжний продукт в подальшому насичують сірчаною кислотою.

Одержувану речовину формують в гранули і поставляють в господарства агропромислового комплексу. Фізико-механічні властивості даної гранулометричний маси дозволяють зберігати її тривалий час у складських умовах. У звичайних умовах гранули сульфоамофос стабільні, не розкладаються від зіткнення з атмосферним повітрям, не порошать, не виділяють токсичних і вогненебезпечних випаровувань.

Добриво відноситься до числа водорозчинних агрохімікатів, що дозволяє рослинам легко засвоювати живильні речовини, що знаходяться в його складі.

Застосовують сульфоамофос 20 20 +13S при обробці всіх типів земель сільськогосподарського призначення, для посівів всього спектра сучасних аграрних культур.

Особливу ефективність даний хімікат показує при обробці орних земель, на яких вирощують злакові, олійні, технічні культури, а також деякі різновиди овочевих (бобові і хрестоцвітні) і коренеплідних культур.

Пов'язаний вказаний високий рівень ефективності з наявністю у структурі речовини великої кількості сірки, завдяки наявності якої насіння зернових накопичують підвищену кількість клейковини, олійні (і технічні) накопичують велику кількість масла. Крім цього, сірка благотворно впливає на ріст і якість врожаю хрестоцвітих і коренеплідних рослин.

В наявності також інші види сульфоамофосу

Перейти в рубрику фосфатні добрива

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сульфоамофос 20 20 + 13S ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сульфоамофос 20 20 + 13S по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Сульфоамофос 20 20 + 13S в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо