Сульфоамофос 20 20 + 14S

Код товару: #1234
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Сульфоамофос 20 20 +14S - це високоефективне азотно-фосфорне добриво комплексної дії. Зовні являє собою сипучу масу, що складається з гранульованих часток сірого кольору.

Виготовляють цей хімікат за допомогою нейтралізації сірчаної та фосфорної кислот за допомогою аміаку і з подальшим насиченням отриманого продукту додатковою кількістю сірчаної кислоти.

Структура даної речовини містить близько 20% азотних компонентів, 20% фосфатних складових і близько 14% сірковмісних речовин.

Крім названих хімічних елементів можуть ще міститися в деяких кількостях кальцій і магній, їх сумарна частка не виходить за межі 1,5%.

Гранули речовини міцні, стабільні, при зберіганні не розкладаються, не порошать і добре розчиняються у воді.

Застосовують сульфоамофос 20 20 +14S в аграрних господарствах, як основний засіб для збагачення земель, що використовуються при культивації зернових культур (ярий ячмінь, кукурудза та інші культури).

Достаток речовин-джерел сірки в структурі даного добрива послужило тому, що його активно застосовують при вирощуванні олійних, бобових і хрестоцвітих культур, які відчувають потребу у додатковому підживленні сіркою.

Даний хімікат ефективний на всіх різновидах грунтів сільськогосподарського призначення в якості джерела фосфору, азоту і сірки.

Крім застосування в якості основного хімікату, може застосовуватися при комплексній обробці грунтів або в якості компонента тукосумішей.

В наявності також інші види сульфоамофосу

Перейти в рубрику фосфатні добрива

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Туреччина
Масова частка загальних фосфатів (Р2О5),% 20 +/- 1
Масова частка амонійного азоту,% 20 +/- 1
Масова частка сульфатної сірки (S),% 14 +/- 1
Масова частка води,% не більше 1,0
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сульфоамофос 20 20 + 14S ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сульфоамофос 20 20 + 14S по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Сульфоамофос 20 20 + 14S в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо