Амофос 11 52 (моноамонійфосфат)

Код товару: #1233
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера


Амофос 11 52 (моноамонійфосфат) - це універсальне азотно-фосфатне добриво комплексного типу. Структура даної речовини включає в себе близько 11% азотовмісних компонентів, і близько 52% фосфатів.

Зовні виглядає, як світла сипуча маса, що складається з гранульованих часток округлої форми, діаметром приблизно 1 - 4 мм. Отримують дану речовину індустріальними методами в результаті взаємодії ортофосфорної кислоти з аміаком.

Відноситься цей хімікат до групи важкорозчинних добрив, майже не розчиняється у воді, і дещо краще розчиняється у слабких кислотах. Повністю вказаний продукт здатний розчинятися тільки в сильних неорганічних кислотах, таких як сірчана і соляна. Дана обставина сильно вплинула на область можливого застосування цього добрива.

Амофос 11 52 (моноамонійфосфат) застосовується для добрива кислих грунтів, що мають у своїй структурі достатню кількість натуральних розчинників, що сприяють кращому засвоєнню рослинами поживних речовин.

Даний вид добрив належить до категорії «довгограючих» засобів підживлення і здатний протягом досить тривалого часу позитивно впливати на культури, що вирощуються на оброблених ним землях.

Для цього засобу практикується прикореневе внесення, так як при всіх інших способах внесення він гірше засвоюється рослинами.

І крім того, зважаючи на відносно малий зміст азотовмісних компонентів амофос часто застосовують в комплексі з іншими речовинами-джерелами азоту.

В наявності також Амофос 10 46 і Амофос 12 52

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Марокко
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Амофос 11 52 (моноамонійфосфат) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Амофос 11 52 (моноамонійфосфат) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Амофос 11 52 (моноамонійфосфат) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо