Амоній муравьінокіслий (Е237)

Код товару: #573
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
від 130,0 грн./1 кг.

Амоній муравьінокіслий (Е237) - це безбарвна кристалічна маса з підвищеним рівнем гігроскопічності. Має запах, схожий на запах аміаку, але помітно менш насичений. Речовина нестабільно при нагріванні і розпадається на воду і форміат. Розчиняється в воді.

Рекомендується зберігати з'єднання в щільно закупореній тарі, уникати вдихання пилу, що виходить від речовини, так як, вона негативно впливає на слизові оболонки. Не допускати попадання в очі, на шкірні покриви і всередину організму.

Амоній муравьінокіслий (Е237) застосовується в якості реактиву при різнопланових лабораторно-хімічних дослідженнях. Може також використовуватися в текстильній галузі для фарбування тканин, застосовується в харчовому промисловому виробництві в якості харчової добавки (Е237), функцією якої є збереження придатності продукту до вживання (консервант).

У цій же якості використовується в косметичному виробництві і в сільськогосподарській галузі, де його додають до кормів для тваринницького комплексу. Затребуваний як протиморозною присадки до будівельних бетонів і іншим подібним сумішей. Також використовується фармацевтичному виробництві.


Перейти в рубрику хімічні

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Амоній муравьінокіслий (Е237) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Амоній муравьінокіслий (Е237) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Амоній муравьінокіслий (Е237) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо