Оксид ртуті (II) червона ЧДА

Код товару: #1189
Фасовка: 1.0 кг.
Мінімальне замовлення: 1.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Оксид ртуті (II) червона ЧДА - це сипуча субстанція, що складається з неоднорідних за розмірами червонуватих гранул. Гранули не розчиняються у воді, але здатні розчинятися в розбавлених кислотах неорганічного типу (соляна, сірчана та азотна). При нагріванні вище 400 ° C з'єднання розпадається на складові його елементи: ртуть і водень. Речовина не є пальним або вибухонебезпечним, але відноситься до токсичних речовин.

Оксид ртуті (II) червона ЧДА застосовується в лабораторно-дослідницької діяльності для аналізів. Із застосуванням окису ртуті (інша назва речовини) також отримують хімічні джерела електричного струму.

Може служити сировиною в деяких галузях прикладної хімії, де з цього хімікату виробляються інші сполуки на основі ртуті. А також затребуваний даний реактив як окислювач в різних видах органічного синтезу.


Перейти в рубрику хімічні

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Масова частка основної речовини,%, не менше 99,5
Залишок після прожарювання,%, не більше: 0,020
Хлориди (Cl),% не більше: 0,0014
Сульфати (SO4),% або більше: 0,0042
Нітрати (NO3),% не більше: 0,014
Залізо (Fe),% не більше: 0,001
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Оксид ртуті (II) червона ЧДА ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Оксид ртуті (II) червона ЧДА по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Оксид ртуті (II) червона ЧДА в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо