Алюміній оксид (оксид алюмінію)

Код товару: #581
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Алюміній оксид (оксид алюмінію) - це білий, кристалічний порошок, блакитного, сірого або рожевого відтінку. Може мати вигляд гранул з пористої і неоднорідною структурою. У кислотах і їх розчинах не розчиняється, однак здатний розчинятися в лужних розплавах і розчинах. Має властивості напівпровідників, проте може використовуватися і в якості діелектрика в певних випадках.

Алюміній оксид (оксид алюмінію) застосовується в найрізноманітніших лабораторних дослідженнях в хімічній і фізичній сфері. Може активно використовуватися в якості основи для створення керамічних матеріалів з унікальними і корисними для господарських цілей властивостями.

Така кераміка використовується в газових пальниках, трубопровідної техніці, в стоматології (зубопротезування), електроніці та інших галузях діяльності.

З'єднання на основі оксиду алюмінію використовуються в наукових дослідженнях, як електропровідний твердий електроліт, як каталізатор і основа для виробництва складних каталізують речовин для нафтохімії та інших галузей прикладного хімічного виробництва.


Перейти в рубрику хімічні

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Алюміній оксид (оксид алюмінію) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Алюміній оксид (оксид алюмінію) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Алюміній оксид (оксид алюмінію) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо