Амоній азотнокислий

Код товару: #1007
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Амоній азотнокислий - це біла гранульована маса, що складається з великих (діаметром до 4 мм), круглих і дуже гігроскопічних гранул, досить міцних при механічному впливі, але відмінно розчиняються у воді. Розчиняється даний реактив також в етиловому і метиловий спирти, в рідкому аміаку і піридині.

Речовина належить до сильнодіючих окислювача і в зв'язку з цим є пожежонебезпечним з'єднанням, тому зберігання його в близькості від джерел відкритого вогню неприпустимо, як і неприпустимий нагрів аміачної селітри (друга назва речовини).

Амоній азотнокислий застосовується в якості азотовмісні добрива для рослинницької комплексу. Має найширшу сферу застосування серед аграрних культур і ідеально підходить для всіх типів грунтів.

Ще однією сферою застосування даної речовини є виробництво вибухових і піротехнічних засобів. Може також застосовуватися в якості сировини для хімічної промисловості.


Перейти в рубрику хімічні

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Амоній азотнокислий ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Амоній азотнокислий по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Амоній азотнокислий в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо