Амоній молібденовокислий (молібдат амонію)

Код товару: #572
Фасовка: 5.0 кг.
Мінімальне замовлення: 5.0 кг.
від 750,0 грн./1 кг.

Амоній молібденовокислий (молібдат амонію) - це сипуча порошкова маса білого кольору (іноді з легким жовтуватим або зеленуватим відтінком). Складається з призматичних моноклінних кристалів, розчинних в кислотних розчинах, лугах і воді, але не розчиняються в ацетоні і етиловому спирті. Хімічна формула: NН4 МоО4.

При зберіганні речовини в відкритих ємностях з нього випаровується деяку кількість аміаку. У зв'язку з цим зберігання рекомендовано в герметичній тарі, і не рекомендується допускати попадання вологи всередину неї.

Амоній молібденовокислий (молібдат амонію) застосовується в ряді напрямків господарської діяльності. Зокрема, при виробництві електролампових різновидів обладнання, як каталізує компонента для засобів водоочищення.

А також може бути використаний в отриманні очищеного молібдену і його сплавів. Крім цього, служить азотовмісним добривом для аграрного сектора сільського господарства.

При цьому, велика частина виробленого сучасної хімічної галуззю молибдата амонію споживається хімічними дослідними центрами з метою застосування для науково-лабораторних робіт.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Масова частка основної речовини,% ≥ 97,0
Речовини нерозчинні в воді,% ≤ 0,5
Сульфати (SO4),% ≤ 0,2
Хлориди (CI),% ≤ 0,05
Свинець (Pb),% ≤ 0,005
Кадмій (кд),% ≤ 0,001
Нікель (Ni),% ≤ 0,005
Залізо (Fe),% ≤ 0,01
Молібдат,% ≥ 52,7
Виробник Польща
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Амоній молібденовокислий (молібдат амонію) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Амоній молібденовокислий (молібдат амонію) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Амоній молібденовокислий (молібдат амонію) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо