Гуарова камідь (Е412)

Код товару: #192
Фасовка: 25.0 кг.
від 79,0 грн./1 кг.

Гуарова камідь (Е412) - це біла порошкова субстанція (часто, з помітним жовтим відтінком) з характерним, що запам'ятовується запахом. Володіє рядом необхідних для харчового виробництва якостей, завдяки яким широко застосовується у виробництві морозива, продуктів швидкого приготування, ковбасних виробів, соусів, паштетів та інших продуктів харчування.

Використовується, як харчова добавка Е412, стабілізатор емульсії, регулятор в'язкості, додання продукції харчового виробництва необхідної консистенції. А також служить для збереження необхідного рівня вологості, запобігаючи дегідратацію продукту, неоднорідність структури і інші недоліки.

Гуарова камідь (Е412) застосовується ще в ряді галузей виробничої діяльності. До таких галузей відносяться: паперове виробництво, гірничодобувна промисловість, текстильне виробництво. А крім цього, косметична промисловість, фармацевтична галузь і деякі інші напрямки господарської діяльності.


Перейти в рубрику Харчові добавки

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Гуарова камідь (Е412) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Гуарова камідь (Е412) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Гуарова камідь (Е412) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо