Сіль вуглеамонійна

Код товару: #60
Фасовка: 25.0 кг.
від 12,5 грн./1 кг.

Сіль вуглеамонійна - це порошкоподібна субстанція, що складається з дрібних кристаликів білого кольору. Чудово розчиняється в воді, але не розчиняється в спирті і ацетоні. При тривалому зберіганні у відкритій тарі розкладається під впливом повітря, виділяючи в навколишнє середовище аміак, про що свідчить характерний аміачний запах, активно накопичується в місцях її зберігання даного з'єднання. Внаслідок наявності такої властивості, не рекомендується зберігання речовини в негерметичной тарі.

Сіль вуглеамонійна застосовується в харчовому промисловому виробництві. У цій галузі ця речовина відомо як харчової добавки Е503, яка використовується в хлібобулочному і кондитерському виробництві як замінник дріжджів і соди. Багато оригінальні рецепти булок, печива та інших таких виробів засновані на використанні в процесі їх приготування саме цього компонента.

Однак, незважаючи на те, що харчова промисловість споживає левову частку виробленої вуглеамонійної солі, це речовина, що використовується в якості сировини ще й в таких галузях, як фармацевтика та косметичний промислове виробництво. Експлуатується цей реактив у виноробстві як речовини, що каталізує процеси ферментації. А також, у виробництві сумішей для наповнення вогнегасників.


Перейти в рубрику Харчові добавки

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Бікарбонат амонію (NH4HCO3),% 99,2-101
Масова частка хлоридів (Cl),%, не більше 0,003
Масова частка сульфатів (SO4),%, не більше 0,007
Масова частка AsH,%, не більше 0,008
Масова частка миш'яку (As),%, не більше 0,0002
Масова частка свинцю (Pb),%, не більше 0,0005
Виробник Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сіль вуглеамонійна ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сіль вуглеамонійна по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Сіль вуглеамонійна в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо