Бутилгідрокситолуол (агідол) E321

Код товару: #373
Фасовка: 5.0 кг.
від 188,0 грн./1 кг.

Бутилгідрокситолуол (агідол) Е321 - це біла порошкоподібна субстанція, нерозчинна у воді, але розчиняється в тваринних і рослинних жирах, ацетоні і в деякій мірі розчинна в спиртах.

Дане з'єднання, незважаючи на синтетичне походження, є речовиною, абсолютно ідентичним натуральному вітаміну Е , що і зумовило використання цього хімікату в господарських цілях.

Застосовується він в якості харчової добавки Е321 антиоксиданту, що регулює окислювальні процеси. Використання цього компонента харчового виробництва дозволяє запобігати окислення, не дозволяючи продуктам втратити свої споживчі властивості і смакові характеристики. Експлуатується при виробництві рибних і м'ясних консервованих продуктів, хлібобулочних виробів і майонезу.

Бутилгідрокситолуол (агідол) Е321 застосовується також в косметичному виробництві. Використовується в фармацевтиці при виготовленні лікарських препаратів зовнішньої дії (протизапальних і протиопікових засобів).

Крім цього, застосовується при виготовленні реактивного палива, в хімічному виробництві, у виготовленні гумотехнічних виробів і в інших різновидах господарської діяльності.


Перейти в рубрику Харчові добавки

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Франція
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Бутилгідрокситолуол (агідол) E321 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Бутилгідрокситолуол (агідол) E321 по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Бутилгідрокситолуол (агідол) E321 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо