Ксантанова камедь (Е415)

Код товару: #110
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Ксантанова камедь (Е415) - природна хімічна сполука. Дана речовина є полісахаридом, яка видобувається ферментаційним шляхом, використовуючи Xanthomonas campestris (міжклітинна речовина). Випускається у вигляді білого порошку, який не має ніяких смакових якостей і запаху.

Дана речовина володіє прекрасним емульсійним ефектом. Тому застосування ксантанової камеді (Е415) є вкрай необхідним для створення багатьох косметичних засобів, наприклад кремів, бальзамів і шампунів.

Крім цього, дана речовина чудово зберігає консистенцію різних продуктів і використовується у харчовій індустрії в якості харчової добавки Е415.

За допомогою цієї добавки можна приготувати різні соуси, підливи, різноманітні другі страви зі збереженням в'язкості, наприклад у приготуванні майонезів засіб пов'язує і утримує разом штучні яєчні білки і жирову емульсію.

Також її додають у хлібобулочні вироби і молочні продукти. З додаванням ксантанової камеді продукти зберігають свою вологу при високих температурних обробках, а також збільшується термін зберігання готових виробів. Ксантанова камедь незамінний продукт для багатьох виробничих структур, які є головними її споживачами.


Перейти в рубрику Харчові добавки

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Зовнішній вигляд (колір) Кремово - білий
В'язкість 1% -ного розчину препарату, cPs 1472
Розмір частинок, mesh 80
Коефіцієнт деформації, % 7,8
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Ксантанова камедь (Е415) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Ксантанова камедь (Е415) по всій Україні.

Також пропонуємо