Агар-агар харч

Код товару: #372
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
від 670,0 грн./1 кг.

Агар-агар харч - це складна суміш полісахаридів натурального походження. У природному стані являє собою або порошкоподібну речовину, або пластинки. Колір речовини в залежності від його чистоти може змінюватися від білого до темно-жовтого.

Виділяють два сорти цієї речовини - вищий сорт (характеризується білим кольором зі світло-жовтим відтінком), і перший сорт (жовтого кольору різного ступеня насиченості). За своїми якостями це з'єднання схоже з желатином, змішуючись з водою, воно здатне створювати желеподібні субстанції, що застосовуються для харчових виробництв.

Але за своїми желеобразующіе властивостях агар-агар ефективніше желатину, в зв'язку з цим застосування саме цього компонента в харчовій промисловості більш переважно. Використовується він для виробництва найрізноманітніших продуктів, це можуть бути рибні, м'ясні, кондитерські вироби, а також, застосуємо у виготовленні соків (для освітлення продукту) і для виробництва безлічі інших продуктів харчування.

Крім цього агар-агар харч застосовується в косметичному виробництві в якості агента-згущувача при виготовленні широкої номенклатури мазей, кремів, зубних паст і гелів. Застосовують також в області лабораторних досліджень, в вузькоспеціальних дослідженнях для створення спеціальних середовищ і так далі.


Перейти в рубрику Харчові добавки

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Зовнішній вигляд Від білого до жовтого порошок
Міцність гелю, г / см2 ≥ 1000
Вологість,% ≤ 12
Клітковина Відсутнє
Зола,% ≤ 5,0
Нерозчинні у воді речовини,% ≤ 1
Важкі метали, ppm ≤ 20
Свинець, ppm ≤ 5,0
Миш’як, проміле ≤ 3,0
Виробник Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Агар-агар харч ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Агар-агар харч по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Агар-агар харч в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо