Спирт етиловий (етанол тех)

Код товару: #925
Фасовка: 200.0 л.
Мінімальне замовлення: 200.0 л.
Ціну уточнюйте у менеджера

* Мінімальний відпуск 200 літрів. Опт від 20 тон

Спирт етиловий (етанол тех) - це рідка, прозора і безбарвна субстанція, що синтезується з спирту-ректифікату. Має характерний для всіх спиртів різкий і сильний запах. Відноситься до токсичних і легко займистих реактивів.

Спирт етиловий (етанол тех) застосовується в безлічі виробничих процесів. Його використовують, як розчинний засіб для лакофарбової продукції. Він може застосовуватися, як очищувач, рідина для промивання і дезінфікуюча речовина.

Відносна дешевизна цієї сировини дозволяє застосовувати її там, де необхідно очистити або промити великі індустріальні об'єкти і передбачається велика витрата очищувача.

Це можуть бути великогабаритні елементи обладнання виробничих підприємств (верстати, установки та ін.) Або цілі виробничі цехи.

Крім цього речовина може застосовуватися для виробництва автомобільної хімії, при виготовленні побутової хімії, миючих засобів, холодоагентів, косметичної та парфумерної продукції та інших сферах.

В наявності також Спирт етиловий (етанол)

Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Спирт етиловий (етанол тех) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Спирт етиловий (етанол тех) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Спирт етиловий (етанол тех) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо