Бутилацетат (марка Б)

Код товару: #56
Фасовка: 200.0 л.
Мінімальне замовлення: 200.0 л.
Ціну уточнюйте у менеджера

Бутилацетат (марка Б) - безбарвна рідина, прозора. Має дуже вузький профіль застосування в промисловому виробництві. На відміну від бутилацетата марки А , дане з'єднання може використовуватися тільки, як растворяющая субстанція для різних продуктів хімічної промисловості.

Застосовують бутилацетат (марки Б) для розчинення карбинольной смол, вінілових полімерів, лако-фарбових речовин, масел, хлоркаучук, ефірів целюлози, жирів, а також іншої продукції хімічного виробництва.

Бутилацетат відноситься до вогненебезпечних речовин, тому при роботі з ним необхідним є використання герметичних ємностей, і дотримання правил зберігання подібних рідин. Всі роботи з речовиною потрібно виробляти в приміщеннях, забезпечених вентиляційними системами, що працюють на відтік і нагнітання повітря. А також обов'язково користуватися індивідуальними засобами захисту, включаючи засоби для захисту дихальних органів.

В наявності також Бутилацетат тих (марка А)


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Бутилацетат (марка Б) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Бутилацетат (марка Б) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Бутилацетат (марка Б) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо