Гексан

Код товару: #54
Фасовка: 10.0 л.
1 л. = 0.7 кг.
від 56,0 грн./1 кг.

Гексан - рідке легко випаровується речовина зі слабким, але характерним запахом. Легко запалюється, є пальним і вибухонебезпечним. Чи не змішується з водою, але змішується з ефірами і спиртами. Синтезується з нафтопродуктів першої перегонки (бензинові продукти перегонки і їх пари).

Крім вибухонебезпечних якостей речовина відрізняє висока токсичність. Неприпустимо попадання на шкіру, і тривале вдихання парів, які викликають у людини стан схожу з дією деяких наркотичних речовин. Серед негативних наслідків впливу можна виділити ураження центральної нервової системи та подразнення слизових оболонок організму.

Тому застосування гексана має завжди супроводжуватися дотриманням всіх необхідних вимог безпеки: добре провітрюваних приміщеннях, індивідуальні засоби захисту та ін.

Основними сферами використання цієї речовини можна вважати виробництво бензину, розчинення лакофарбових і клейових матеріалів. Застосовується також в якості сировини при виробництві бензолів, штучної гуми, поліолефінів, а також для промислової чистки і знежирення поверхонь великої площі, в нафтовидобутку, наукової та лабораторної діяльності. Ізомери гексану застосовують, як добавки для моторного палива, що поліпшують його якісні показники.


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Гексан ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Гексан по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Гексан в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо