Бутанол (бутиловий спирт, Н Бутанол)

Код товару: #57
Фасовка: 200.0 л.
Мінімальне замовлення: 200.0 л.
Ціну уточнюйте у менеджера

Бутанол або бутиловий спирт - легка і прозора трохи масляниста рідка субстанція з виразним запахом, характерним для сивушних масел. Може змішуватися з розчинювальними речовинами органічного походження, має малу розчинність в воді в порівнянні з такими спиртами як метанол і етанол. Є, за певних умов, токсичною речовиною, не є небезпечним при попаданні на шкіру, а також при випадковому проковтуванні невеликої кількості.

Однак певна концентрація парів бутилового спирту в навколишньому повітрі здатна апелювати подразнення слизових оболонок (органи дихання, очі). Тому зберігання та транспортування речовини повинна проводитися в герметично закритій тарі. Горючий і горить, в зв'язку з цим поблизу с бутіловим спиртом заборонено використання відкритого вогню, куріння, зварювальні роботи та інше.

Бутанол застосовується в промисловому виробництві в якості розчиняє агента в виготовленні лакофарбових речовин, при виробництві пластифікаторів і смол, а також для синтезу інших продуктів хімічного виробництва.


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Бутанол (бутиловий спирт, Н Бутанол) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Бутанол (бутиловий спирт, Н Бутанол) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Бутанол (бутиловий спирт, Н Бутанол) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо