Метиленхлорид (метиленхлорид, дихлорметан)

Код товару: #345
Фасовка: 200.0 л.
Мінімальне замовлення: 1.0 шт.
Ціну уточнюйте у менеджера

Метилен хлористий (метиленхлорид, діхлорметан) - це   летюча і прозора рідина, що володіє властивим для багатьох хлорвмісних речовин, їдким запахом зі солодкуватої домішкою. Майже не розчиняється у воді, але добре поєднується з органічними розчинювальними сполуками. Не відноситься до легко займистим речовин, однак за певних умов, змішуючись з повітрям, метиленхлорид може утворювати вибухонебезпечні суміші. Небажаний тривалий контакт з шкірних покривів, так як відбувається накопичення речовини в тканинах людського організму, і можливе ураження різних органів.

Застосовується метилен хлористий (метиленхлорид, діхлорметан) в якості промислового розчиняє речовини для лакофарбових виробів. Також може застосовуватися, як очищувач всіляких поверхонь від цілого комплексу забруднюючих факторів (застарілі лаки, фарби, жирові нашарування і т.д.). Харчове виробництво експлуатує цю речовину при виготовленні розчинної кави, екстракту хмелю. У хімічному виробництві за допомогою цього з'єднання розчиняють смоли, бітум, жирові субстанції і так далі. Також використовують цю речовину для виробництва поліуретану.


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Зовнішній вигляд Безбарвна, прозора рідина
Масова частка основної речовини,% ≥ 99,9
Вода,% ≤ 0,01
Кислотність (в перерахунку на соляну кислоту (НСІ)),% ≤ 0,0004
Колір, Pt-Co ≤ 10
Нерозчинні речовини,% ≤ 0,0005
Виробник Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Метиленхлорид (метиленхлорид, дихлорметан) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Метиленхлорид (метиленхлорид, дихлорметан) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Метиленхлорид (метиленхлорид, дихлорметан) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо