Трибутилфосфат (ТБФ, ефір фосфорної кислоти)

Код товару: #319
Фасовка: 200.0 л.
Мінімальне замовлення: 200.0 л.
1 л. = 1.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Трибутилфосфат (ТБФ, ефір фосфорної кислоти) - це масляниста рідина без кольору і запаху. Слабо розчиняється у воді, добре поєднується з переважною більшістю органічних розчинників. Має всі характерні властивості ефірів фосфорної кислоти.

Застосовується трибутилфосфат (ТБФ, ефір фосфорної кислоти) в якості розчинника для друкованих барвників (застосовуються для друкарської діяльності, флексографії, літографії). Також з його допомогою розчиняють смоли (синтетичні або натуральні), каучуки (натуральні і синтетичні) та інші хімічні сполуки. Якості речовини дозволяють отримувати суміші з погано змішуються реактивів після розчинення в ТБФ.

Ще ця речовина дуже ефективно в якості пластифікатора для полімерів. При синтезі, його застосовують, як добавку, погашати процес піноутворення. Також застосовується в сільському господарстві для приготування концентратів фунгіцидів і гербіцидів. Затребуваний для вилучення рідкісних металів з відпрацьованого ядерного палива.


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Зовнішній вигляд безбарвна рідина
Щільність пDі 20'С. г / см3. в межах 0,984 - 0,990
Вологість,% ≤ 0,1
Кислотне число, мг КОН / г ≤ 0,1
Вміст основної речовини,% ≥ 99,4
Кольоровість. ед.Хазена, не більше 25
Масова частка води, о / о, нё більш 0,09
Показник заломлення при nd20, в межах 1.423-1.425
Країна проізодітеля Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Трибутилфосфат (ТБФ, ефір фосфорної кислоти) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Трибутилфосфат (ТБФ, ефір фосфорної кислоти) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Трибутилфосфат (ТБФ, ефір фосфорної кислоти) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо