Спирт фурфуриловий

Код товару: #316
Фасовка: 5.0 л.
Мінімальне замовлення: 30.0 л.
1 л. = 1.12 кг.
від 350,0 грн./1 кг.

Спирт фурфуриловий - є рідким і прозорим хімічним реактивом (іноді з жовтим або коричневим відтінком), які мають сильні токсичні властивості і підвищений рівень горючості. Розчиняється в спиртах і ефірах, не розчиняється у парафіновому вуглеводні. Здатний розчинятися у воді, але одержуване в результаті з'єднання не є стійким.

Застосовується спирт фурфуриловий на хімічних виробничих підприємствах, які виробляють клейкі речовини, синтетичні смоли, розчинники, водостійкі і корозійностійкі лаки, хімічну гуму і отрутохімікати.

Крім цього речовина використовується для виробництва пального для двигунів авіаційного і ракетного типу. Застосовується, як сировину при нафтопереробці, в машинобудівному виробництві, сільськогосподарської галузі і в ливарної промисловості.


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Спирт фурфуриловий ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Спирт фурфуриловий по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Спирт фурфуриловий в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо