Н-гексан (Німеччина) хч

Код товару: #310
Фасовка: 5.0 л.
1 л. = 0.65 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Н-гексан (Німеччина) хч - безбарвна рідина з запахом, ідентичним запахом дихлоретан, але менш вираженим. Має малу питому вагу і підвищену горючість. Добре розчиняється в розчинниках органічного типу.

Н-гексан (Німеччина) хч застосовують найчастіше, як розчинник в багатьох технологічних процесах при виробництві безлічі продуктів хімічної промисловості. Застосовується він як розчинник для лаків, фарб та інших фарбувальних складів. Затребуваний в очищувальних операціях, для очищення жирових відкладень.

Використовують його також як речовина-наповнювач для низькотемпературних термометрів, призначених для промислових і лабораторних вимірювань. В даний момент відкриті і використовуються в багатьох галузях 5 ізомерів цієї речовини, які мають схожі структурні риси, але відрізняються хіміко-фізичними характеристиками.


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Зовнішній вигляд Чистий безбарвний розчин
Щільність при 15 ° С, кг / м3 663… 667
Дистиляційна область ibp, оС 67,0
Дистиляційна область dp, оС 72,0
Масова частка основної речовини,%, не менше ≥ 95,0
Метилциклопентан,% ≤ 1,0
Ароматизатори, мг / кг ≤ 10
Колір кислого розчину для промивання 0
Нелеткі речовини, мг / 100 мл 1
Виробник Німеччина
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Н-гексан (Німеччина) хч ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Н-гексан (Німеччина) хч по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Н-гексан (Німеччина) хч в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо