Гексан ч

Код товару: #299
Фасовка: 10.0 л.
1 л. = 0.7 кг.
від 56,0 грн./1 кг.

Гексан ч прозора рідина без кольору, з запахом, схожим на дихлоретан. Дуже легка і дуже горюча, має чудові показники розчинності в органічних розчинниках. Видобувається з бензину, отриманого за допомогою першої перегонки.

Гексан ч застосовується в якості розчиняє речовини для багатьох різновидів продукції хімічної індустрії. Найбільш часто використовується для зміни консистенції всіляких барвників, лаків і інших аналогічних речовин. Також може застосовуватися для очищення різних робочих поверхонь від жирових нашарувань і в галузі низькотемпературних вимірювань. Виступає в якості наповнювача термометрів.

Має кілька ізомерів (5 найменувань) з різними властивостями і областями використання. Внаслідок легкої займистості застосовуватися може тільки в робочих приміщеннях з ефективною вентиляційною системою.


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Гексан ч ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Гексан ч по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Гексан ч в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо