Метиловий спирт (метанол)

Код товару: #1215
Фасовка: 200.0 л.
Мінімальне замовлення: 200.0 л.
Ціну уточнюйте у менеджера

Метиловий спирт (метанол) - є найпростішою речовиною у хімічному ряду спиртів, абсолютно непридатною для прийому в їжу і навіть токсичною речовиною у порівнянні зі своїм етиловим аналогом. Однак це зовсім не заважає їй мати досить широку область застосування у промисловому середовищі.

Багато галузей використовують цю речовину у найрізноманітніших цілях.

Застосування метилового спирту популярне в якості розчинника. У хімічній промисловості застосовують його для виробництва формальдегідів. З його допомогою розчиняють сполуки, що містять формальдегід, і в результаті синтезуються карбамідоформальдегідні і фенолформальдегідні смоли. За статистикою саме ця область застосування споживає найбільшу кількість метанолу.

Також одним з найбільших споживачів метилового спирту є газовидобувна галузь. Тут його використовують для запобігання утворення гідратів.

Крім усього цього, високе октанове число метанолу призвело до того, що стало можливим його використання в якості палива для певних різновидів двигунів внутрішнього згоряння.

Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Метиловий спирт (метанол) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Метиловий спирт (метанол) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Метиловий спирт (метанол) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо