Хлористий калій (гранульований, рожевий)

Код товару: #828
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Хлористий калій (гранульований, рожевий) - позитивно впливає на більшість культивованих рослин. Допомагає значно збільшити і поліпшити якість врожаю. Дане універсальне добриво можна вносити в грунт під час культивації або оранки в осінній або весняний період. Хімічна формула: KCl.

Застосування хлористого калію дуже затребуване для вирощування овочевих, плодових, ягідних та інших видів рослин. Дане добриво допомагає поліпшити кореневу систему культур, за рахунок цього мінеральні і поживні речовини проникають в рослину в легкодоступній формі.

До складу даного добрива входить хлор, який відомий своїм негативним впливом на деякі сільськогосподарскі культури, для його нейтралізації, хлористий калій необхідно додавати у вологі шари грунту, де він буде вимиватися природними опадами.

Перед використанням даного добрива необхідно уважно ознайомитися з рекомендаціями по додаванню у грунт. Хлористий калій добре розчиняється у воді і інших рідинах, не залишаючи осаду. Форма випуску - рожеві кристали неправильної форми. Може використовуватися як основне добриво і як міжрядова підгодівля.


Можливо Вас зацікавить: Хлористий калій марки В або Хлористий калій (дрібний, білий) або Калій хлористий дрібний рожевий (К2О - 60%)

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Спосіб упаковки Біг-бег 1 т.
Зовнішній вигляд Дрібні кристали сірувато-білого кольору або дрібні зерна різних відтінків червоно-бурого кольору
Масова частка калію в перерахунку на K2O,%, не менше 60
Масова частка води,%, не більше 1,0
Гранулометричний склад (масова частка фракцій),% не нормується
Динамічна міцність (масова частка незруйнованих гранул),%, не менше не нормується
Нещільність,% 100
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Хлористий калій (гранульований, рожевий) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Хлористий калій (гранульований, рожевий) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Хлористий калій (гранульований, рожевий) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо