Добриво Калимаг 28%

Код товару: #204
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Добриво Калимаг 28% або сульфат калію - це універсальне високоефективне добриво, в складі якого присутній калій, магній і сірка. Всі ці складові компоненти дуже важливі для правильного, повноцінного зростання, а також для якісного і багатого врожаю. Хімічна формула: K2SO4 MgSO4

Зовнішній вигляд даного добрива це порошок або гранули неправильної форми. Повністю розчиняється в воді і може успішно застосовуватися на будь-яких типах грунту. Вважається безхлорним добривом, тому що в його склад входить не більше 3% хлору.

Може використовуватися в якості основного добрива, як підгодівля, як на відкритих ґрунтах, так і при тепличному вирощуванні культур.

Застосування добрива Калимаг 28% - необхідно для грунтів, у яких сильно виснажений природний ресурс після вирощування різних культур. Дане добриво практично повністю відновлює грунт, покращуючи його властивості.

Добре підходить для будь-яких культур, які сумісні з компонентами які входять до складу Калимаг 28%. Можна застосовувати в сухому або розчиненому вигляді, при цьому обробляючи всю оброблювану територію. Вноситься під кореневу систему рослини в процесі посадки або ж при поливі.

В наявності також є Добриво Калимаг 42% 

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Україна
Спосіб упаковки Біг-бег 1000 кг
Масова частка хлориду калію (в сухій речовині в перерахунку на К20),% 28
Масова частка хлориду магнію (в сухій речовині в перерахунку на Мg0),% > 0,85
Масова частка вологи,% > 3
Основна фракція від 0 до 6 мм, > 90
Фракція > 6 мм,% > 10
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Добриво Калимаг 28% ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Добриво Калимаг 28% по всій Україні.

Також пропонуємо