Хлористий калій (дрібний, білий)

Код товару: #221
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Хлористий калій (дрібний, білий) - допомагає інтенсивному і правильному росту, збільшенню кількості врожаю всіх культивованих або інших видів рослин.

Випускається у формі безбарвних кристалів або кристалічного порошку. Хімічна формула: KCl. Виготовляється за допомогою калійної руди. Кристали водорозчинні, при розчиненні в осад не випадають.

Застосування хлористого калію: внесення в грунт при оранці, як основне калійне добриво. Містить в собі великий відсоток поживних речовин - 60% від загальної маси.

Застосовується на всіх типах грунтів, в якості основного добрива або як підгодівля для всіх сільськогосподарських культур. При використанні даного добрива коренева система різних культур стає сильною та розвинутою, за рахунок чого отримання поживних і мінеральних речовин здійснюється у повній мірі.

Може використовуватися з іншими добривами. Завдяки хлористому калію також підвищується імунна система культур і збільшується їх стійкість до посух або заморозків.

Якщо дотримуватися всіх необхідних норми щодо внесення, тоді дане добриво буде мати мінімальну небезпеку. Тому хлористий калій дуже популярний і затребуваний серед агрономів, фермерів, садівників, городників.


Можливо Вас зацікавить: Хлористий калій марки В або Хлористий калій (гранульований, рожевий) або Калій хлористий дрібний рожевий (К2О - 60%)

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Спосіб упаковки Біг-бег 1 т.
Зовнішній вигляд Дрібні кристали сірувато-білого кольору або дрібні зерна різних відтінків червоно-бурого кольору
Масова частка калію в перерахунку на K2O,%, не менше 60
Масова частка води,%, не більше 1,0
Гранулометричний склад (масова частка фракцій),% не нормується
Динамічна міцність (масова частка незруйнованих гранул),%, не менше не нормується
Нещільність,% 100
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Хлористий калій (дрібний, білий) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Хлористий калій (дрібний, білий) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Хлористий калій (дрібний, білий) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо