Хлористий калій марки В

Код товару: #219
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Хлористий калій марки В - відома і затребувана речовина у всьому світі як головне калійне добриво. Може ефективно використовуватися для вирощування культурних рослин і під час оранки землі.

Для аграрних культур виготовляється в гранулах, але також зустрічається у вигляді великих кристалів. Хімічна формула: KCl.

Хлористий калій марки В є комплексним універсальним добривом для повноцінного росту різних культур і значного підвищення кількості та якості врожайності.

Застосування хлористого калію марки В затребуване для овочевих, плодово-ягідних та інших видів рослин. Добриво позитивно впливає на кореневу систему різних культур і це покращує процес отримання всіх необхідних поживних речовин і мінералів. Таким чином, рослина повноцінно розвивається і приносить якісний і багатий врожай.

Потрапляючи у грунт хлористий калій, починає швидко розчинятися і вступати у взаємозв'язок з грунтовими поглинаючими комплексами. До складу хлористого калію входить хлор, відомий своїм негативним впливом на деякі культури. Для того щоб нейтралізувати його ефект, добриво необхідно вносити у вологі шари грунту, де хлор буде вимиватися природними опадами.


Можливо Вас зацікавить: Хлористий калій (дрібний, білий) або Хлористий калій (гранульований, рожевий) або Калій хлористий дрібний рожевий (К2О - 60%)

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Хлористий калій марки В ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Хлористий калій марки В по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Хлористий калій марки В в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо