Калій хлористий дрібний рожевий (К2О - 60%)

Код товару: #1232
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Калій хлористий дрібний рожевий (К2О - 60%) - це одне з найбільш поширених у рослинницькому комплексі калійних добрив. Містить близько 60% оксиду калію. Зовні виглядає, як сипуча гранульована маса, утворена дрібними частинками кольором від сірого до насиченого бурого.

Частинки даного хімікату чудово розчиняються у воді, гігроскопічні, тому зберігати дане добриво можна виключно у сухих складських приміщення за умови наявності хорошої вентиляції.

Калій хлористий дрібний рожевий (К2О - 60%) застосовується в якості джерела калію для найширшої номенклатури сільськогосподарських культур. Винятком з їх числа можуть бути тільки ті рослини, які погано переносять достаток хлору. Це такі культури, як картопля, льон, виноград і деякі інші.

Дане добриво широко застосовується на багатьох різновидах земель сільськогосподарського призначення. Може застосовуватися в якості основного добрива, при цьому хлористий калій вноситься в осінній післяврожайний період.

Даний спосіб внесення кращий, тому що опади протягом осені, зими і весни вимивають надлишок хлору, а калій краще засвоюється рослинами. Однак практикується і внесення у вигляді підживлення протягом пізнього весняного та літнього періоду.

Можливо Вас зацікавить: Хлористий калій марки В або Хлористий калій (дрібний, білий)

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Калій хлористий дрібний рожевий (К2О - 60%) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Калій хлористий дрібний рожевий (К2О - 60%) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Калій хлористий дрібний рожевий (К2О - 60%) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо