Кальцинована сода (марка А, марка Б)

Код товару: #31
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Кальцинована сода (марка А, марка Б) - проводитися у вигляді кристалічного порошку, має білий колір, запах відсутній, добре розчиняється в гліцерині або воді, не розчиняється в ацетоні, сірковуглецю, етанолі. Температура плавлення 852 ° С.

Кальцинована сода (марка А, марка Б) носить другу назву - карбонат натрію. Дана речовина зустрічається в таких природних мінералах як: нагколіт, троні, натріть (сода), термонатрит і в деяких морських водоростях. Ще сода прославилася своєю здатністю поглинати вологу з повітря, в результаті чого утворюється кисла сіль. Від інших аналогічних засобів, сода відрізняється мінімальним відсотком лужності.

Дане хімічна речовина володіє великим набором позитивних якостей - наприклад застосування кальцинованої соди в побуті є безлопатева для людського організму. Тому її можна зустріти на кожній кухні, в складі миючих засобів і в якості харчової добавки Е500i, яка є регулятором кислотності.

Також її можна зустріти на багатьох прімишленних або виробничих підприємствах - металургійних, нафтопереробних, хімічних, нафтохімічних, скляних, картонно-паперових та інших.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Марки кальцинованої соди марка А (гранульована) і марка Б (порошкоподібна)
колір білий порошок або гранули
Країна виробник Туреччина
NA2O, зміст 57,9
NaCL, содержаніe 0,5
Fe2O3, зміст 0,004
Na2SO4, зміст 0,08
Втрата маси при 250, макс 0,4
Не розчиняється в воді 0,08
щільність 0,9-1,1
Грануляція: між 0,16-1,0 85
Грануляція: 0,16 мм і 1 мм 15
Na2CO3, зміст 99,0
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Кальцинована сода (марка А, марка Б) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Кальцинована сода (марка А, марка Б) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Кальцинована сода (марка А, марка Б) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо