Каустична сода рідка (їдкий натрій) Україна

Код товару: #21
Фасовка: 20.0 л.
Мінімальне замовлення: 20.0 л.
1 л. = 1.5 кг.
від 11,5 грн./1 кг.

Ціна вказана при купівлі товару від 20 тонн

Каустична сода рідка (їдкий натрій) Україна - проводиться як прозора рідина з випаданням коагулянту в формі кристалів. Дана речовина ставитися до лугів. На дотик нагадує мило. Вступає в реакцію з будь-якою кислотою. В реакції з іншими реактивами може посилювати або послаблювати їхню дію. Дана речовина може легко зруйнувати поверхню будь-якого амфотерного металу - алюміній, цинк та інші.

Застосування каустичної соди рідкої (їдкий натрій) дуже важливо в таких виробництвах, як текстильна, нафтохімічна, харчова, фармацевтична та інші промисловості. Наприклад, в паперовій галузі дана речовина виступає як основний компонент для виготовлення паперу та картону, а ось в харчовій - для виробництва цукерок, морозива та інших продуктів харчування.

Також каустична сода рідка (їдкий натрій) активно застосовується в побуті - для очищення різних поверхонь від жиру, накипу та інших важких забруднень, а також для прочищення засмічених стічних труб. Дана речовина досить агресивний хімічний реактив, тому його відносять до другого класу небезпеки для людського організму. При роботі з каустичною содою рідкої необхідно використовувати спецодяг.


Схожі товари:

Каустическая сода чешуя (едкий натрий)

Каустическая сода гранула (едкий натрий) Китай

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Україна
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Каустична сода рідка (їдкий натрій) Україна ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Каустична сода рідка (їдкий натрій) Україна по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Каустична сода рідка (їдкий натрій) Україна в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо