Каустична сода луска (їдкий натрій)

Код товару: #17
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
від 24,0 грн./1 кг.

Каустична сода луска (їдкий натрій) Росія - є твердою речовиною. Проводитися у вигляді луски білого кольору. Швидко і добре розчиняється в воді, спирті і інших рідинах, що є перевагою даної речовини. При взаємодії каустичної соди з рідинами виділяється багато тепла. Також вона має здатність поглинати вологу з повітря.

Щорічно по всьому світу споживання даної речовини перевищує 50 мільйонів тонн, це говорить про те, що застосування каустичної соди луски дуже важливо в багатьох виробничих галузях. У даного реактиву присутні антисептичні та антибактеріальні властивості, тому його активно застосовують в харчовій промисловості для знезараження тари і обладнання. Крім цього каустичну соду луска використовують для виробництва целюлози і паперу.

Їдкий натрій - найсильніша луг, без якої практично неможливо обійтися для виготовлення мила або миючих засобів. Служить для нейтралізації кислот і кислотних оксидів. У побуті застосовується для очищення бруду і жиру з різних поверхонь, а також для прочищення стічних труб. Їдкий натрій досить агресивне хімічна речовина і може викликати алергічні реакції і незначні опіки. Тому при роботі з даним реактивом рекомендовано використовувати спеціальні засоби захисту.


Схожі товари:

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Каустична сода луска (їдкий натрій) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Каустична сода луска (їдкий натрій) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Каустична сода луска (їдкий натрій) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо