Каустична сода гранула (їдкий натрій) Китай

Код товару: #19
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
від 32,0 грн./1 кг.

Каустична сода гранула (їдкий натрій) Китай це одна з найбільш використовуваних в світі лугів, яка випускається в гранулах, має білий колір і при попаданні в воду виділяє тепло. На дотик мильна субстанція.

Застосування каустичної соди (їдкого натрію): Очищення засмічень, що утворилися в зливних трубах. Добавка в косметичні засоби (використовується в процесі миловаріння і не тільки), добавка в побутову хімію (миючі засоби і не тільки). У харчовій промисловості служить як добавка в морозиво, шоколад, напої, карамель і не тільки. Використовується також як засіб захисту рослин від шкідників, таких як гусениць, сірої гнилі, борошнистої роси і багатьох інших.


Схожі товари:

Каустическая сода чешуя (едкий натрий)

Каустическая сода жидкая (едкий натрий) Украина

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Зовнішній вигляд Гранули сферичної або напівсферичної форми
колір білий
Масова частка основної речовини,% > 99,5
Na2CO3,% <0,5
NaCl,% <0,005
Na2SO4,% <0,005
Масова частка заліза (в перерахунку на Fe2О3),% <0,002
Виробник Росія
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Каустична сода гранула (їдкий натрій) Китай ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Каустична сода гранула (їдкий натрій) Китай по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Каустична сода гранула (їдкий натрій) Китай в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо