Аміак водний

Код товару: #1162
Фасовка: 10.0 л.
Мінімальне замовлення: 30.0 л.
від 400,0 грн./1 шт.

  Ціна товару вказана за каністру, ємністю 10 л. Мінімальне замовлення 3 каністри.

  Аміак водний - високоефективне рідке азотовмісне добриво. Дуже затребуване в аграрній промисловості. Але іншими сферами діяльності також активно використовується, наприклад: фармацевтикою, медициною, харчовою промисловістю і будівельною галуззю.

  Форма випуску - прозора рідина зі специфічним запахом, який нагадує нашатирний спирт. Хімічна формула NН4ОН.

  При змішуванні з будь-якими іншими рідинами не випадає в осад. Маркування «чда» говорить про те, що речовина не містить у складі ніяких домішок і є чистою для аналізів.

  Основне застосування аміаку водного: як азотовмісного добрива для ярових, зернових, плодових, овочевих та інших культур. Як правило його вводять в грунт в момент оранки, шляхом зрошення. Але також може ефективно застосовуватися протягом усього сезону.

  При попаданні у грунт речовина моментально абсорбується і практично не вимивається при процесі поливу або природними опадами. Це гарантує тривалий позитивний вплив на рослини і значно економить кошти. Аміак водний швидко вивітрюється, тому рекомендується зберігати дану рідину у герметичній тарі. Дана рідина відноситься до групи токсичних речовин. Тому при роботі з нею необхідно використовувати спеціальні засоби захисту.


  Номери телефонів відділу продажів

  Графік роботи менеджерів

  Понеділок - п'ятниця

  з 9:00 - 18:00

  Купити
  Масова частка основної речовини,% ≥ 25,0
  Масова частка нелетючого залишку,%, не більше ≤ 0,002
  Вуглекислі солі,% ≤ 0,002
  Сірка загальна (SO4),% ≤ 0,0003
  Фосфати (PO4),% ≤ 0,0001
  Хлориди (CI),% ≤ 0,0001
  Залізо (Fe),% ≤ 0,00002
  Кальцій і магній (Са + Мg),% ≤ 0,0002
  Речовини відновлюючі перманганат калію (КМnО4), в перерахунку на кисень,% ≤ 0,0008
  Важкі метали (Pb),% ≤ 0,00005
  Допустиме відхилення по масі,% 1
  Фасовка Каністра 10 л / 9 кг
  Немає додаткових характеристик

  Оплата та доставка

  Купити Аміак водний ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

  Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

  Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Аміак водний по всій Україні.

  Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Аміак водний в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

  Також пропонуємо